Görüş Bildir

Bağlar?da Temizlik Seferberliği?

Bağlar?da Temizlik Seferberliği?

Geçtiğimiz günlerde araç filosuna 90 yeni modern temizlik aracı ekleyen Bağlar Belediyesi,ilçede temizlik seferberliği başlattı. Caddeler ve sokaklardan baştan sona kadar temizleniyor,vatandaşlar temizlik bilinci konusunda uyarılıyor.

Başkan Beyoğlu,”Halkımıza söz verdiğimiz gibi Bağlar’ı temizlik konusunda marka ve model yerleşim yeri haline getireceğiz. Ekiplerimiz, halkımızın huzuru ve mutluluğu için gece gündüz çalışıyor” dedi.

CADDE VE SOKAKLARDA HİJYEN KOŞULLAR

Bağlar Belediyesi,geçtiğimiz günlerde araç filosuna dahil ettiği modern özelliklere sahip yeni temizlik araçlarıyla  ilçe genelinde temizlik seferberliği başlattı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren cadde ve sokakları modern araçlarla sulamaya başlayan belediye ekipleri,caddeler ve sokaklardan baştan sona kadar temizlik yaparak hijyen koşullar oluşturmaya çalışırken,yeni araçlar eşliğinde temizlik ürünleri kullanılarak temizlenen cadde ve sokaklar yeni bir görünüm kazanıyor.

HEM TEMİZLİK,HEM GERİ DÖNÜŞÜME KATKI

Bir yandan cadde ve sokakları modern temizlik araçlarıyla temizleyen ekipler,diğer yandan da geri dönüşüm değeri olan atıkları toplayarak değerlendiriyor.

Belediyeye  bağlı çevre koruma ekipleri,temizlik ve çevre bilinci oluşturmak için vatandaşlarla görüşerek uyarılarda bulunuyor. Zamansız bırakılan çöpler konusunda vatandaşlara bilgi veren ekipler,ilçede temizlik bilinci oluşturmaya çalışıyor.

OKULLAR VE SİTELER DE TEMİZLENİYOR

Bağlar Belediyesi,ilçedeki okulları ve siteleri temizlemek için de çalışmaları yoğunlaştırdı. Eylül ayında başlayacak yeni eğitim ve öğretim yılına kadar okulların temizlenmesi planlanıyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,vatandaşların huzurlu ve mutlu çevre koşullarında yaşaması için ilçede temizliğe büyük önem verdiklerini söyledi.

“BAĞLAR BİZİM EVİMİZDİR,EVİMİZİ TEMİZ TUTALIM”

Başkan Beyoğlu,”Göreve gelirken vatandaşlarımıza,hemşerilerimize verdiğimiz bir söz vardı. İlçedeki temizlik sorununu çözmek ve bu konuda marka ve model yerleşim yeri haline getirmek için kararlıyız. Ekiplerimiz büyük bir özveri ile çalışarak yeni modern araçlarla cadde ve sokakları temizliyor. Vatandaşlarımızın huzurlu , mutluve hijyenik çevre koşullarına kavuşması en büyük hedefimizdir. Vatandaşlarımızdan isteğimiz ,temizlik konusunda hassasiyet göstermeleridir. Bağlar bizim evimizdir,evimizi temiz tutalım ve sahip çıkalım” dedi.
Etiketler: |