Görüş Bildir

istişare HABERLERÄ°

Şanlıurfa'da

Şanlıurfa'da "İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin başkanlığında İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı.
'Gümrük Birliği'ni modernize edilmeli

'Gümrük Birliği'ni modernize edilmeli

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı, Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği Başkan Vekili Rifat Hisarcıklıoğlu, "Gümrük Birliği'ni modernize edecek müzakereler artık başlatılmalı. Bu konunun siyasi gerekçelerle ertelenmesi doğru değil. Zira bu modernizasyon, Türkiye ve AB için de faydalıdır." dedi.
Sanayicilerle istişare zirvesi

Sanayicilerle istişare zirvesi

Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hüsnü Dilemre ve beraberindeki bakanlık bürokratları, Şırnak?taki sanayicilerle buluştu.
İstişare toplantısı

İstişare toplantısı

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığında kurumlar arası genel değerlendirme ve istişare toplantısı yapıldı.
Diyanetin

Diyanetin "İstişare Heyeti" ramazan gündemiyle toplanacak

Diyanet İşleri Başkanlığınca oluşturulan Genişletilmiş İstişare Heyeti ikinci toplantısını 17-18 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da yapacak.
İstişare meclisi

İstişare meclisi "Evet" diyoruz

223 STK, Vakıf ve Dernek'ten oluşturulan Diyarbakır İstişare Meclisi, referanduma ilişkin kararını açıkladı; seçim'de "Evet" diyeceğiz.
Çoban, istişare toplantısı düzenledi

Çoban, istişare toplantısı düzenledi

Ergani Kaymakamı Mesut Çoban, kamu kurum ve kuruluş müdürleriyle yaptığı toplantıda, vatandaşı rencide edecek ve incitecek davranışlardan kaçınılmasının talimatını verdi.
Esnafla İstişare!

Esnafla İstişare!

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar, Sur İlçe Başkanı Şeref Yontürk ile Sur'daki terör mağduru esnafı dolaşarak sorunlarını dinledi.