Görüş Bildir

Metropol HABERLERÄ°

Sokak; Hak ihlali çok!

Sokak; Hak ihlali çok!

Toplumun yüzde 82,1?i temel hak ve özgürlüklerinin ihlal edildiği düşüncesinde.
Barajı 2 parti geçiyor

Barajı 2 parti geçiyor

Türkiye, son günlerde hem iç hem de dış politikalarda hareketli günler geçiriyor. Bu hareketlenmeyle birlikte anket şirketleri de yaptırdıkları anketlerin sonuçlarını bir bir açıklıyor. Son anket sonucu Metropoll'den geldi. Metropoll'ün anketinde, son seçimlere göre tüm partilerin oy oranlarında düşüş görüldü. Barajı ise AK Parti ve CHP geçiyor.
Diyarbakır'ın modern yüzü büyüledi

Diyarbakır'ın modern yüzü büyüledi

Terörün kökünün kazındığı Diyarbakır'da yeni yerleşim yerleri görenleri hayretler içinde bıraktı. Modern ve lüks yapıları ile metropolleri aratmayan Diyarbakır, firmaların yatırım merkezi haline geldi.
Mardin'de 2 PKK'lı yakalandı

Mardin'de 2 PKK'lı yakalandı

MİT ve Emniyet'in ortak operasyonunda yakalanan, PKK tarafından metropollere bombalı saldırılar gerçekleştirmek, orman yangınları çıkarmak için gönderilen 2 örgüt üyesi tutuklandı.
Öğrenciler bilgilendirildi

Öğrenciler bilgilendirildi

Metropol İmam Hatip Ortaolulunda "Mesleki Kariyer ve Rol Model Çalışması Kapsamında" Okul Müdürü Eyüp Birkan Koordinatörlüğünde Sosyal Bilgiler Öğretmeni Ekrem Çetin, Girişimleriyle Hakimlik ve Savcılık Mesleğini Tanıtmak için Diyarbakır Adalet Sarayında Öğrencilere "Hakimlik Mesleği" uygulamaları olarak, gösterildi.