Görüş Bildir

Hollywood efsanesi Lara Flynn Boyle estetikle kendini mahvetti!

Hollywood efsanesi Lara Flynn Boyle estetikle kendini mahvetti!

Bir dönem Jack Nicholson ile yaşadığı aşk ilişkisiyle de gündemde olan Lara Flynn Boyle geçtiğimiz günlerde California'da görüntülendi. Hollywood efsanesi Lara Flynn Boyle estetikle kendini mahvetti!

Beyaz bir pantolunun üzerine aynı renkte bir gömlek giyen Flynn Boyle, gözünden güneş gözlüklerini çıkarmadı. Ama bu bile yüzünün özellikle de dudaklarının abartılı silikon enjektesi yüzünden nasıl değiştiğini de gözlerden saklayamadı. Ünlü oyuncunun saçlarını kendi haline bıraktığı ve dipten gelen beyazları boyatmadığı da görüldü.

LARA FLYNN BOYLE

Lara Flynn Boyle, estetik operasyonlara bağımlı hale gelmeden önce kendine özgü bir güzelliği sahipti. Lara Flynn Boyle, İkiz Tepeler dizisinde oynadığında güzelliğinin zirvesindeydi.

BASINA KONU OLMUŞTU

Aslında Lara Flynn Boyle'un estetik bağımlılığının ona ne kadar zarar verdiği bundan üç yıl önce de basına konu olmuştu. Çeşitli uzmanlar bu konuda görüş bildirmişti. Ünlülerin estetik cerrahı,  Doktor Antnony Youn da Lara Flynn Boyle'un yüzünün 'eriyormuş gibi" göründüğünü söylemişti.

Kaynak: Uçankuş