Görüş Bildir

Kara Ekmek 25. Bölüm (Son Bölüm) - (Sır ortada)

Kara Ekmek 25. Bölüm (Son Bölüm) - (Sır ortada)

ATV?de ekranlarımıza konuk olan ve Limon yapım imzasını taşıyan Kara Ekmek kendi hayranlarını yine ekran başına kilitlemeyi başardı. Kara Ekmek 25. Bölümü (Son Bölüm ? 2 Ekim) de yayınlandı. İşte Kara Ekmek 25. Bölüm (son bölüm) ayrıntıları ve izlemek için aradığınız link?


NAİF DURGUN

ATV'den yayınlanan ve Limon yapımın başarılı dizilerinden olan Kara Ekmek ayakta kalmayı başaran dizilerden sadece biri. Üstelik aynı günde Kiralık Aşk ve Karagül gibi dev rakipleri olmasına rağmen… Kara Ekmek 2 Ekim Cuma akşamı 25. Bölümü ile ekranlarımıza konuk oldu. Kara Ekmek 25. Bölüm (Son bölüm) izle…

KARA EKMEK 26. BÖLÜM’DE NELER OLDU?

Asiye, Çetin'den ona güvenmesi istedi. Fakat kendini Aslan'ın önüne atmasının cevabını da veremedi... Çetin cevap alamadıkça daha da öfkelenmeye başlamıştı. Bu durum ikilin arasını açacak diye düşünen Aslan yanılacaktır. Asiye ve Çetin arasındaki bağ daha da kopmaz hale gelmektedir. Salim ise hapishanede girdiği derin suskunluğunu trajik bir biçimde sonlandırmaya karar verir. Tüm bu olaylar olurken Asiye bebeğini ilk kez görecek ve olaylar bir kez daha yön değiştirecektir. Diğer tarafta Taylan'ın annesini ziyareti yeni bir sırrın ortaya dökülmesine neden olur. Sır iki kız kardeş arasındaki uçurumu daha da derinleştirir. Ve Asiye bir karar verir. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kara Ekmek son bölüm (2 Ekim – 25. Bölüm) linki aşağıda.

KARA EKMEK 25. BÖLÜM (SON BÖLÜM – 2 EKİM) İZLE