Bugun...SEÇİME DEĞİL, ÖLÜME GELİYORUM

Adaylığının ardından yerel bir televizyon kanalına konuşan Fatih Bucak rakiplerine tehditler yağdırarak, "Seçime değil ölüme geliyorum"

facebook-paylas
Güncelleme: 19-11-2018 09:51:14 Tarih: 19-11-2018 09:36

SEÇİME DEĞİL, ÖLÜME GELİYORUM

HABER MERKEZİ
MHP'den Şanlıurfa'nın Siverek Belediye Başkan adayı gösterilen Bucak aşireti üyelerinden Fatih Bucak, adaylığının açıklanmasından sonra yerel bir televizyon kanalına telefonla bağlanarak, siyasi rakiplyerini tehdit etti. Bucak, "Seçime değil ölüme geliyorum"  dedi.

SEÇİME DEĞİL, ÖLÜME GELİYORUM
Canlı telefon bağlantısıyla Sivereklilere seslendiği ifade eden Bucak, "Ben şimdi 180 trilyonluk paramı getirip orada toprağı gömeceğim. Bütün Siverek yesin servetimi" diyerek, kendisinin seçime 'değil ölüme geldiğini söyledi. Bucak, kendi aşiretindekileri tehdit ederek "Kimse Bucak imparatorluğunu yıkamaz, imparatorluğu yıktı mı?. Bucak Zümrüdü Anka kuşu gibi küllerinden yeniden yaratılır gelir." diye seslendi.
SİYASİ RAKİPLERİNE TEHDİT YAĞDIRDI
Bucak diğer partilerin adaylarına da sesleneerek "Şimdi diğer partilere, hepsine bir tavsiyem var. Bu aday adayların hepsi birleşse 'gücü bana yeter mi?', bilek olarak yetmez. Seçimde de yetmez, ben onların yerinde olsam şimdiden hepsi birleşsin, konsorsiyum olsun. İsterse karşıma Trump'ı çıkarsın. Seytan tişörtü orada, şimdi onlar düşünsün" dedi.

İŞTE BUCAĞIN O İFADELERİ
Fatih Bucak'ın Güneydoğu TV'ye canlı telefonla bağlantısında yaptığı konuşma şöyle;
Biz bu seçime girdik ya bir adam cimriyse uzak dur. Ama hem cimri ve yalancıysa onu toprağa karıştır. Kendileri susayınca cimrilikten bir bardak su içemeyenler bu memlekette adam olamazlar. El kesesinden bonkörlük yapan bir şey sahibi olamaz. Daha benim o tanıdığım (senin) belediye başkanları, vekillerin hepsi devletin uçağıyla gidip geliyor. Ben Mehmet ağanın parasıyla harcıyorum. Ben şimdi 180 trilyonluk paramı getirip orada toprağı gömeceğim. Bütün Siverek yesin servetimi.

GELİR GELMEZ KARAÇADAĞ'A
Bir; ben oraya seçime gelmiyorum, ölüme geliyorum. İki; bir daha Bucak'ın içinde bir tane başka partiyle araba görürsem kendileri bilir, şimdilerden kendilerine mezar kazmaya başlasınlar. Ben gelir gelmez Karacadağ'a gidiyorum. Bakalım el mi yaman ey mi yaman. Hodri meydan, biz bunu yemeyiz. Babayiğit olan çıksın karşıma. Bucak'tan bu saatten sonra değil başka bir partinin arabası; Trump gezemez, Trump. Kimse bu Bucak imparatorluğunu yıkamaz, imparatorluğu yıktı mı ayağından. Bucak Zümrüdü Anka kuşu gibi küllerinden yaratılır gelir. Adama feleğin sillesini verir, bir daha da Siverek'e sokmaz insanı.
PARTİLERE TAVSİYEM VAR
Ben ne diyeceğim şimdi diğer partilere; hepsine bir tavsiyem var. Bu aday adaylarının hepsi birleşeler 'gücü bana yeter mi?', bilek olarak yetmez. Seçimde de yetmez. Ben onların yerinde olsam şimdiden hepsi birleşsin, konsorsiyum olsun. İsterse karşıma Trump'ı çıkarsın. Şeytan tişörtü orada şimdi onlar düşünsün. Bir daha da şakşakcılık yapanlar. Başta siz spikerler olmak üzere. Urfa’da bir yanlış hareket olmasın. Urfa Urfalılarındır. Sahte montaj adamlarla işi olmaz. Gün bugündür her şey ortaya çıkacak.
Bu haber 720 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Politika Haberleri

YAZARLAR
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
HAVA DURUMU
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
SON YORUMLANANLAR
YUKARI YUKARI