Görüş Bildir

Diyar'a Prim Dopingi

Diyar'a Prim Dopingi

Son 8 maçında yenilgi almadan 5 galibiyet ve 3 beraberlikle 18 puan toplayarak şampiyonluk için iddialı hale gelen Yeni Diyarbakırspor?da kazanılan maçlar için hafta içinde prim ödemesi yapılması motivasyonu artırıyor. Salı günü deplasmanda 3-1 kazanılan Payas Belediyespor maçının galibiyet primleri Perşembe günü teknik heyet, oyuncular ve personelin hesabına yatırıldı.

 Son 8 maçında yenilgi almadan 5 galibiyet ve 3 beraberlikle 18 puan toplayarak şampiyonluk için iddialı hale gelen Yeni Diyarbakırspor’da kazanılan maçlar için hafta içinde prim ödemesi yapılması motivasyonu artırıyor. Salı günü deplasmanda 3-1 kazanılan Payas Belediyespor maçının galibiyet primleri Perşembe günü teknik heyet, oyuncular ve personelin hesabına yatırıldı.

>‘DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR EDERİZ’

>Kulüpten yapılan açıklamada, ”Teknik heyet ve futbolcularımıza deplasmanda 3-1 kazandığımız Payas Belediyespor maçının galibiyet primleri ödenmiştir. Katkılarından dolayı başkanımız ve sponsorumuz Feyzi İlhanlı ile destek veren tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Kulübümüz, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da başarıya giden yolda maddi ve manevi olarak üzerine düşeni yapmaya devam edecektir.” denildi.

>TEKİROVA MAÇININ BİLET FİYATLARI AÇIKLANDI

>Bu arada Pazar günü Diyarbakır Atatürk Stadı’nda saat 13.00’da başlayacak Kemer Tekirovaspor maçının bilet fiyatları açıklandı. Maraton için3 TL, kapalı için 5 TL ve numaralı tribün için de 10 TL bilet fiyatı belirlendi. Biletlerin maç günü Atatürk Stadı gişelerinde satışa sunulacağı kaydedildi. Kulüpten yapılan açıklamada, maçın önemine dikkat çekilerek taraftarlardan destek istendi.

>Öte yandan Diyarbakırspor-Kemer Tekirovaspor maçına Aydın bölgesi ulusal hakemi Erbay Aldemir atandı.
Etiketler: | | |