Görüş Bildir

TSYD'den Ataşbak'a ziyaret

TSYD'den Ataşbak'a ziyaret

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi'nin Adnan Poyraz başkanlığındaki yeni yönetimini kabul eden Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, spor medyasıyla ilişkileri geliştireceklerini söyledi.

Sporun gelişmesinde spor medyasının önemine değinen Ataşbak, gazetecileri mesai arkadaşları gibi gördüğünü belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti şöyle anlattı: "Adana sporda marka bir kent oldu. Bu kapsamda spor etkinlikleri hayli yoğun geçiyor. Zaman zaman beklenmedik, istenmeyen hatalar olabilir. Bu konuda lütfen bizleri direkt arayarak spor kamuoyunu doğru bilgilendiriniz. Öncelikle her türlü eleştiriye açık olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Doğru eleştirileriyle yol gösterici olan, faaliyetlerimizi kamuoyuna duyuran spor medyasıyla ilişkileri geliştireceğiz. Spora hizmet eden, emeği geçen herkese kapım sonuna kadar açık. Ortak hedefimiz, kentimizi sporda hak ettiği yere taşımaktır. Bunda gazetecilerin katkılarını asla inkar edemem."
İlk fırsatta TSYD Şube lokalini ziyaret edeceğini belirten Ataşbak, spor medyasının 5 Ocak Fatih Terim Stadı ve diğer tesislerde görevini kolaylaştırmak için gerekli çalışmaları yapacaklarını sözlerine ekledi.

POYRAZ: "SPORDA ÇITAYI YÜKSELTMEK İÇİN KOORDİNELİ ÇALIŞACAĞIZ"

TSYD Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz, kentte sporcu, kulüp, antrenör ve tesis sayısında patlama yaşandığını, spor medyası için en verimli haber kaynağı olan İl Spor Müdürlüğü'nün çalışmalarını spor kamuoyuna en iyi şekilde duyuracaklarını belirterek, Ataşbak'a yeni görevinde başarılar diledi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü ile yapılan protokol gereğince akreditasyon konusunda tek yetkili medya kuruluşu olduklarını ifade eden Poyraz, sporda çıtayı yükseltmek için koordineli çalışacaklarını açıkladı.
Ziyarette Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi Başkanı Adnan Poyraz ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Cihan Çınarlı, Ergün Kara, Hakan Köker, Bora Erdem ve Dernek İdari Sorumlusu Mehmet Önal da yer aldı.
Etiketler: | | |