24

Korkak ve Sahte Krallar!

Halk dilinde; cesur, kahraman, lider, başarılı vb. anlamlara sahip kişi ve varlıklar için kullanılan kral unvanı kullanılır. Ancak, bu gün Gazze’de ve yıllardır Filistin coğrafyasında yapılan zulüm ve katliamlar karşısında, İslam ülkeleri liderleri ve özellikle bazı Arap ülkeleri liderlerinin (Sözde Kralları) “süt dökmüş kedi” misali sus-pus olmaları beni bu başlığı kullanmaya yönlendirmiştir.

Siyonist İsrail hükümeti tarafından son bir aydır Gazze’de yaşatılan katliam ve soykırım karşısında; hem dindaşları, hem de soydaşları olan Filistin halkı için somut bir adım atamayan bu sahte ve korkak Krallar, hesap gününde Kadir olan Allah’a ne cevap verecekler!

Ey sahte ve korkak krallar! Gazze’de bebek, çocuk, kadın ve yaşlılar katl edilirken, size bahşedilen kaynakları pervasızca israf edip, servet biriktirmeniz sizi kurtaracağını düşünüyorsanız; Karun’un akıbetini okuyunuz!

Siz ey sahte ve korkak krallar! Filistin’de hastaneler, mabetler ve okullar hedef alınıp, katliam ve soykırım yapılırken; bu suskunluğunuz “summun, bukmun, umyun fehüm la yuminun” ayetinin kapsamına alındığının tefsirini okuyunuz!

Ey korkak ve sahte krallar! Efendimiz (sas): “ Zulme sessiz kalan; dilsiz şeytandır! İfadesi kapsamına girip- girmediğinizi düşünmüyor musunuz? Yoksa “. Sakın Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak onları, gözlerin dehşetten fırlayacak gibi olduğu bir güne erteliyor. (14/İbrahîm, 42) Ayeti sizi ürkütmüyor mu?

Siz ey korkak ve sahte krallar! Siyonist zalimlerin zulmüne sessiz kaldığınız yetmiyormuş gibi, doğrudan ve dolaylı yollarla cebren sahip olduğunuz ümmetin “Beyt’ül Mallarını” kâfirlere ve zalimlere peşkeş çekiyorsunuz! Bunun hesabının sorulmayacağı gafletinde yüzüyorsunuz!

Ey korkak ve sahte krallar! Siyonist terör devletinin zulmüne sessiz kaldığınız yetmiyormuş gibi, cebren yönetimini ele geçirdiğiniz ülkelerin halkının da bu zulme tepki vermesine de müsaade etmiyorsunuz. Hatta sesini çıkaranları tutuklatıp, zindanlara atıyorsunuz! Be hey zalimler…

Be hey korkak krallar! Korkaklar, hiçbir zaman tarih yazamazlar! Dolayısıyla “Zulm ile abad olanın; akıbeti berbat olur inşallah! Zalimler için; yaşasın Cehennem…

YORUM YAP

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.